Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • DIA CHROM

    Dotaz z 2. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem zdravý člověk, jen držím redukční dietu, mohu v tomto případě občas osladit Dia chromem, nebo je to pro mě škodlivé. Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    občasné slazení přípravkem Dia chrom je jistě možné i pro nediabetiky. Dlouhodobě pravidelně bych se spíše snažila o snížení množství klasického cukru.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně