Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Diclofenc x Heparoid

    Dotaz z 18. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, chci se zeptat. Mam vyron kotniku, 2-3 stupen. Ktery z techto dvou produktu splnuje vice leceni kotniku a je vice ucinnejsi. Dekuju.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    záleží zda máte kotník hodně nateklý nebo chcete tlumit pouze bolest. Ke zmírnění bolesti můžete použít masti s protizánětlivým účinkem (např. masti s obsahovou látkou diclofenac) nebo se používají přípravky s octanem hlinitým. Při velkých modřinách je dobré použít masti s heparinoidem (právě Vámi zmiňovaný Heparoid), případně se dá použít mast obsahující jak nesteroidní antiflogistikum, tak heparinoid (Ibalgin Duo Effect). Při nedostatečném účinku lokální léčby, lze léčbu doplnit perorálními analgetiky (Nalgesin, Ibalgin, apod.), či aescin proti otokům.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně