Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dlouhodobě zalehlé uši bez bolesti či výtoku

    Dotaz z 20. 11. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, mam uz 7 týdnu zalehlé uši na orl vše v pořádku. Nedokážou mi říct proč to mam zalehlé tak dlouho. Spraví se Eustachova trubice nebo uz ne. Jak dlouho může trvat takové zalehnuti. Žádná bolest, horečky, výtok. Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně