Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda vadí použití čípku, který byl vystaven větším teplotám, než je uvedených 25 stupňů.

    Dotaz z 20. 7. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Neuvědomila jsem si to, ale máme střešní byt a když jsme byli na dovolené, tak mi tu roztáli i svíčky, takže tu bylo dost teplo. Slunci vystaven nebyl.Čípek dokonce tento měsíc expiruje. Bude mít jen sníženou účinnost? Nemohla jsem malé něco udělat?Zbytek samozřejmě už nepoužiji. Děkuji za odpověď.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

     Dobrý deň,

    natavením sa može zhoršiť zavádzanie čípku v prípade potreby, ale nemala by byť zmenená účinnosť, pokiaľ ale bude čípek expirovať je vhodnejší nový čípek. 

    S pozdravom Sabina Ihrická

    Podobné dotazy

    • Pediacel

      Dobrý den, prosím pěkně, chtěla bych se zeptat na ifnormaci ohledně uchování vakcíny Pediacel. Zatím mám vakcínu uschovanou u doktorky, ale během vánočních prázdnin bych chtěla vzít vakcínu domů. Jenže...

    Nejnovější otázky v poradně