Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobrý den, mám sádru na levém kotníku a píchám si CLEXANE 4000IU - mohla by to být příčina křečí které teď mám v obou nohách?

    Dotaz z 1. 6. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mám nechodící sádru, takže 90% trávím na gauči a po dvou dnech užívání CLEXANE 4000IU mě začali křeče do lýtka i stehna na obou noháchi i na té bez sádry. Je to normální?
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    svalové křeče prozatím nebyly zaznamenány jako nežádoucí účinek při užívání přípravku Clexane. Proto pokud se jedná opravdu jen o křeč doporučila bych Vám doplnit hořčík (nejlepší by bylo, kdyby Vám lékař předepsal Magnosolv). Jestliže se však v místech, kde je zlomenina objevuje bolestivý svíravý tlak, apod., doporučuji konzultaci s lékařem.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně