Dostanu menstruaci
Dobrý den,
doporučuji spíše menstruaci oddálit tím, že budete nadále pokračovat v užívání nového platíčka antikoncepce bez pauzy či placebo tablet stávajícího plata.
S přáním hezkého dne.
Procházková Radka
Podobné dotazy
Kdy dostanu menstruaci po dobrání Gynprodylu
Dobrý den. Beru Gynprodyl na podporu otěhotnění a současně i na prodloužení menstruačního cyklu. Beru první měsíc, 16. den cyklu,10 dní. Chci se zeptat, za jak dlouho po dobrání poslední tabletky(...
Dostala jsem dvakrát menstruací
Před čtyřmi dní sem dostala svoji menstruaci. Včera sem skončila a dnes večer jsem dostala zpátky menstruaci jeto normální protože? Tohle semi ještě nikdy nestalo většinou to mám vždy 4 dny. Děkuji
Dostala jsem menstruaci dříve a nejsem si jistá užíváním antikoncepce
Dobrý den, užívám antikoncepci a dostala jsem menstruaci asi o jedenáct dní dříve. Mám pokračovat v braní hormonálních tablet a po jejich dobrání brát týden placebo jako obvykle nebo mám teď udělat pauzu...
Nemohu dostat menstruaci
Dobry den, chtěla jsem se zeptat, zda-li mohu otěhotnět pár dní před menstruací (2 dny). Beru antikoncepci již 2. měsíc a teď mám mít menstruaci a už 3. den jsem ji nedostala. Je tu tedy možnost že jsem...
Nemohu dostat menstruaci
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, beru hormonální antikoncepci první měsíc a vysadila jsem kvůli menstruaci a již 3 den ji stále nemám. Je možné opoždění?
Dostala jsem přes antikoncepci menstruaci
Dobrýden,mám dotaz, dostala jsem menstruaci ikdyž beru antikoncepci, nezacinam s antikoncepci,mám ji od13 a je mi skoro 30,dělalajsem si těhotenský test,je negativní. Mám u toho také prujem. Co se...
V průběhu léčby mikózy jsem dostala menstruaci
Dobrý den, trápí mě Mikóza. Doktor mi na to předepsal mast lomexin a k tomu dvě tobolky lomexin. Léčím se už čtvrtý den a měla bych si vzít další tobolku. Ale dostala jsem předčasně menstruaci. Mohu...
Můžu být těhotná, když jsem brala placebo a přítel se do mě udělal a další den jsem dostala slabou menstruaci?
Od17.10.pravidelně beru HA Maloo.13.10.při braní placeba se do mě přítel nechtěně udělal,vždy máme přerušovaný pohl.styk,a další den jsem měla slabou menstruaci až do 15.10.Mám teď takový divný pocit v...
Dříve jsem brala Nopregy a po užití léku mě neustále bolelo v levém podbřišku. a dostat rýmu. A menstruace se mi opozdila o 1 týden. Je to vedlejší účinek léku?
Dříve jsem brala Nopregy a po užití léku mě neustále bolelo v levém podbřišku. a dostat rýmu. A menstruace se mi opozdila o 1 týden. Je to vedlejší účinek léku?
Dobrý den chci se zeptat je mi 47let prohlidce mi řekla lékařka že mám vysokou děložni vystýlku že bych měla ještě menstruaci dostat jinak měsíčky nemam půl roku myslíte že si měsičky mám raději nechat vyvolat ?
Musí se opravdu před přechodem v 47letech vysoká děložní sliznice hlídat?
Nejnovější otázky v poradně
Kompatibilita KSM-66 Ashwagandha s léky na vysoký tlak
Dobrý den ,sestra bere léky na tlak je vhodné k temu užívat i tento produkt? Ksm 66 ashwagandha ,za jakoukoliv odpověď moc děkuji
Alternativní formy rutinu: sypké směsi, cucací tablety či rozpustné přípravky pro snadné užívání
Dobrý den, doporučíte prosím nějaký rutin, ale aby to nebyly tablety? Mám problém s polykáním. Jakoukoliv formu, sypké, cucací, do vody atd.. Moc děkuji
Furolin: Pobyt ve stínu a konzumace vína během léčby močových potíží.
Dobrý den, odjíždím na dovolenou a kryje se mně s 5 denním dobráním léku Furolin na močové problémy.Muj dotaz zní,zda je možné být s tímto lékem venku pod slunečníkem ve stínu, když se vyhnu opalování na...
Problémy s léčbou Citalecem a Lexaurinem
Užívám již šestý týden citalec 10. mg a k tomu Lexaurin a vůbec mi to napomáhá je mi zpis hůř.tak nevím co mám dělat.Doktorka tam bude až za týden.prosila bych o radu.
Kompatibilita jehel NovoFine Plus 32G × 4 mm s perem Wegovy.
Dobrý den, potřeboval bych zakoupit náhradní jehly k peru Wegovy. Našel jsem NovoFine Plus 32G × 4 mm. jsou tyto jehly kompatibilní? děkuji
Správné skladování kapek na šedý zákal během letních měsíců.
mám kapky na operaci šedého zákalu,jak je uchovat přes léto
Kombinace léků na ředění krve, uriguis a Flector Rapidcaps
Dobrý den beru léky na ředění krve kvůli plicní Embolii a beru léky uriguis mohu kombinovat má bolest dny lék flector rapidcaps? Děkuji za odpověď
Kalibrace tlakoměru Omron
Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde si mohu nechat provést kalibraci tlakoměru krve zn. Omron. Děkuji za informaci
Betaloc ZOK a jeho možné vlivy na úzkosti: Přehled a doplňková léčba Citalexem a Neurolem.
Od te doby co uzivam betaloc zok trpim na uzkosti a docetl jsem se ze betalok zok ma na ty uzkosti vliv a ze je primo podporuje,moje prakticka tvrdi ze to vliv nema a na uzkost me predepsala Citalex 20...
Současné užívání Cipralexu a Biseptolu při léčbě zánětu močových cest.
Dobrý den užívám cipralex a dostala jsem biseptol na nazanet močových cest.Jestli to nevadí děkuji
