Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dotaz na gel

    Dotaz z 9. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat zda je možné používat Uriage gel DS Nettoyant. Při kojení Děkuji
    Markéta Kejdušová, Dis.
    Na dotaz odpovídá
    Markéta Kejdušová, Dis.

    Dobrý den,

    ano přípravek lze používat i během kojení. Pokud by jste měla zájem o doporučení vhodných produktů přímo pro vás můžete navštívit naše dermocentrum v lékárnách Dr. Max. Najdete zde proškolený odborný personál – dermoporadkyni, která Vám bezplatně udělá diagnostiku pleti, poradí a vybere produkty ušité přímo Vám na míru. Seznam těchto dermocenter najdete na odkaze https://www.drmax.cz/lekarny/dermocentra/nase-dermocentra , kde si můžete vybrat takové, které je nejblíže Vašemu bydlišti. 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně