Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • dotaz na lék

    Dotaz z 17. 10. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    beru nasofan na co je a čenu skodí .jsou tam korkokoidy děkuji za odpověd .beru dvakrát deně do jedné dírky nosní děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný den,

    áno, Nasofan obsahuje kortikoid. Nasofan je indikovaný pri sezónnej alergickej rýme a celoročnej rýme. Každý liek má nežiadúce účinky, preto aj Nasofan má nežiadúce účinky, no ak si nie ste istá, prečo ho užívate a či vôbec ho užívať máte, doporučujem sa poradiť s lekárom.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    • Dotaž na užívání léků

      Dobrý den, mám 4 letou dceru dala sem ji nurofen a užívá ještě bronchipret po jaké době ji mužu dat bronchipret? Děkuji

    • Dotaz na leky

      Dobry den. Mam streptokokovou anginu a jelikož mam alergii na Penicilin byli mi napsaný antibiotika Biseptol. V pribalovim letáku neni ale napsano ze je to na anginu. Chtel jsem se tedy jeste zeptat...

    • Dotaz na leky

      Dobrý den paní doktorka nám doporučila na kašel mucosolvan.Mohu místo něho použít buď ambrobene nebo stoptussin?ten mám doma a nemám možnost se dostat do lékárny.Brala jsem ACC.Dekuji za odpověď předem.

    • dotaz na lék

      1.Prosím,dostala jsem lék Prosulpin na ,,uklidnění žaludku"-dlouhodobé pobolívání,někdy až bolest.Když jsem si přečetla leták,zjistila jsem,že to nemá se žaludkem nic společného.Na nic jiného ,ani to,co...

    • Dotaz na lék

      Má Xalacom ještě výpadek?

    • Dotaz na lek

      Dobrý den, nemáte ještě skladem v některé z Vašich lékáren na pardubicku lék na lékařský předpis Vasocardin SR 200? Velice Vám děkuji za info a přeji hezký den.

    • Dotaz na lék

      Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda lék Boiron PHOSPHORICUM ACIDUM CH15 granule 4 g mohu užívat v době kojení. Nikde jsem bohužel nedohledala. Děkuji. Pešková

    • Dotaz na lék

      Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli když beru algifen neo na bolest zda-li kvůli teplotám můžu paralen nebo se to nesmí děkuji

    • Dotaz na leky

      Dobry den jen jsem se chtela zeptat kdyz maminka netrpi zadnymi epileptickymi zachvaty a mela epi krec musi na to brat tyto léky?

    • Dotaz k leku

      Dobrý den , Chci se zeptat zda-li je nějaká náhrada levnější na hemagel ? Se stejnými nebo podobnými vlastnostmi i k užívání na intimní partie děkuji moc.

    Nejnovější otázky v poradně