Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dračí sirup pro děti

    Dotaz z 17. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Chci se zeptat zda mohu dceři podávat dračí sirup ? Má dva roky. Doporučuje se od 3 let. Dosud měla v sirupu Imunoglukan P4H, ten je též od 3 let, ale doporučila lékárníce, sníženou denní dávku na 2ml i od 2 let. Bývá často nemocná,proto se ji snažíme dávat kvalitní vitaminy.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ne, věkovou hranici stanovenou výrobcem je třeba respektovat. Pokud na užívání přesto trváte, musí jej schválit ošetřující lékař, jelikož zná nejlépe zdravotní stav dítěte.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně