Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • dávkování léku Saxenda po hubnutí

    Dotaz z 29. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, vybrala jsem 3 měsíční dávku Saxendy od 0,6 až 3. Ukončeno konec března.Zhubla jsem necelých 8kg. Duben jsem už nebrala. Od května bych chtěla brát ještě jedno balení to jsou 3 pera. Je možné začít od 0,6 a zkončit 1,8 nebo brát celou dobu 0,6. Děkuji za odpověď
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    po měsíční pauze je vhodné začít užívat Saxendu znovu od 0,6 mg a postupně zvyšovat, například do 1,8 mg. Dlouhodobé užívání jen 0,6 mg je možné, ale má nižší účinnost na hubnutí. Neznám však Váš celkový zdravotní stav, proto doporučuji i konzultaci s lékařem, který přípravek předepisuje.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně