Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Elektrická cigareta bez nikotinu a kojení

    Dotaz z 18. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, mam dcerku 5m a plne kojime, aktualne mame i prikrmy. Chtela jsem se zeptat, zda moc vadi kdyz si obcas potahnu z elcigarety bez nikotinu? Nikdy to nedelam v pritomnosti dcery a opravdu se jedna jenom o par potahu denne. Vim ze v tom neni nikotin, ale nechtela bych dceri jakkoli ublizit.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    kouření jakékoliv cigarety není zdraví prospěšné, tím více, pokud kojíte.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně