Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Femibion a Euthrox 125

    Dotaz z 2. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, rada bych se zeptala nemam stitnou žlázu, užívám euthyrox 125, mohu k tomu užívat Femibion 1? Moc děkuji za odpověď.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    vzhledem k obsahu jódu musí užívání Femibionu 1 schválit ošetřující endokrinolog.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Letrox a femibion 1 s jodem

      Dobrý den,nemám štítnou žlázu, beru trvale letrox 150 a 125. Dle rozpisu.Těhotenství potvrzeno, cca 20 den. Nyní proběhla kontrola na a mám neskutečně málo hormonů, doktorka tvrdí zda vůbec nějaké prášky...

    • Nevím v jakém pořádí mám brat/kombinovat vitaminy?

      Dobrý den, jsem v 29 týdnu těhotenství. Byl mi předepsán Ferro-Folgamma, Magnosolv a Vapník. Zároveň na sníženou funkci štítné žlázy beru Letrox 125 a pro těhotné vitaminy Femibion s jodem. Teď jsem...

    Nejnovější otázky v poradně