Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Flonidan a Claritine

    Dotaz z 19. 10. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Ve které lékárně dr.Max v Praze je dostupný Cleritinne 60 tbl. Dke sÚKL by měl již být dostupný_ Děkuji.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Dobrý den,
    děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotních problémů a užívání léků. Kontaktuje, prosím, zákaznickou linku lékáren Dr.Max na čísle 516 770 100 nebo napište na info@drmax.cz. Volat můžete od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 19:00 hodin.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek dne

    Podobné dotazy

    • Štipanec

      Dobrý den. Dneska mě do pravého ukazováčku štípl komár. Prst mi natekl a nemohu s ním hýbat a také to bolí. Mám s tim jit k doktorovi nebo stačí na to si koupit něco v lékárně? Děkuju

    • Ucpaný nos v těhotenství (2.trim.)

      Dobrý den, jsem na začátku 2.trimestru těhotenství a už celkem dlouho mě trápí pocit ucpaného nosu, občas mě i svědí oči a často kýchám. Byla jsem i na krvi, ale alergie se nepotvrdila. Gynekolog mi...

    • Štípnutí od vosy.

      Včera dopoledne mě štípla vosa do ruky.Mám to hodně oteklé a je tam velká.horkost.I když si dávám studené obklady nijak mi to nepomáhá.Svědí to.Udělal se mi tam i velký červený flek.Děkuju za radu.

    • Mám alergii na vosi bodnutí jaké léky mohu užívat

      Dobrý den chtěla bych vás zeptat mám alergii na vosi bodnutí a jaké léky mohu užívat

    • dotaz na nežádoucí účinky.

      Dobrý den,chtěla bych se zeptat na sprej Orofar.Koupila jsem si tento sprej a po 2 aplikacích mně trochu otekl ret,tak jsem ho ihned přestala používat . Chtěla bych se zeptat jest-li ten otok zmizí,anebo...

    • dotaz na nežádoucí účinky.

      Dobrý den,chtěla bych se zeptat na sprej Orofar.Koupila jsem si tento sprej a po 2 aplikacích mně trochu otekl ret,tak jsem ho ihned přestala používat . Chtěla bych se zeptat jest-li ten otok zmizí,anebo...

    • otok kotníku

      Dobrý den bodla mě vosa před 5 dny mám celou nohu oteklou včetně kotníku máte na ty kotníky nějaký produkt.

    • štípnutí

      Dobrý den,něco mě štíplo do nohy.Natřel jsem to Framikoinem, ale moc to nepomáhá.Můžete mi poradit co si mám koupit v lékárně Dr.Max?Děkuji za odpověď. S pozdravem

    • pichniti od vosy

      dceru pichla vosa zakrk a pořad ji to boli a pali co ma dělat jsou na to nějake leky.je ji 17.5roku prodava ve stanku u vodyděkuji za odpověd

    Nejnovější otázky v poradně