Flonidan a Claritine
Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotních problémů a užívání léků. Kontaktuje, prosím, zákaznickou linku lékáren Dr.Max na čísle 516 770 100 nebo napište na info@drmax.cz. Volat můžete od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 19:00 hodin.
Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek dne
Podobné dotazy
Štipanec
Dobrý den. Dneska mě do pravého ukazováčku štípl komár. Prst mi natekl a nemohu s ním hýbat a také to bolí. Mám s tim jit k doktorovi nebo stačí na to si koupit něco v lékárně? Děkuju
Ucpaný nos v těhotenství (2.trim.)
Dobrý den, jsem na začátku 2.trimestru těhotenství a už celkem dlouho mě trápí pocit ucpaného nosu, občas mě i svědí oči a často kýchám. Byla jsem i na krvi, ale alergie se nepotvrdila. Gynekolog mi...
Štípnutí od vosy.
Včera dopoledne mě štípla vosa do ruky.Mám to hodně oteklé a je tam velká.horkost.I když si dávám studené obklady nijak mi to nepomáhá.Svědí to.Udělal se mi tam i velký červený flek.Děkuju za radu.
Mám alergii na vosi bodnutí jaké léky mohu užívat
Dobrý den chtěla bych vás zeptat mám alergii na vosi bodnutí a jaké léky mohu užívat
dotaz na nežádoucí účinky.
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na sprej Orofar.Koupila jsem si tento sprej a po 2 aplikacích mně trochu otekl ret,tak jsem ho ihned přestala používat . Chtěla bych se zeptat jest-li ten otok zmizí,anebo...
dotaz na nežádoucí účinky.
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na sprej Orofar.Koupila jsem si tento sprej a po 2 aplikacích mně trochu otekl ret,tak jsem ho ihned přestala používat . Chtěla bych se zeptat jest-li ten otok zmizí,anebo...
otok kotníku
Dobrý den bodla mě vosa před 5 dny mám celou nohu oteklou včetně kotníku máte na ty kotníky nějaký produkt.
štípnutí
Dobrý den,něco mě štíplo do nohy.Natřel jsem to Framikoinem, ale moc to nepomáhá.Můžete mi poradit co si mám koupit v lékárně Dr.Max?Děkuji za odpověď. S pozdravem
pichniti od vosy
dceru pichla vosa zakrk a pořad ji to boli a pali co ma dělat jsou na to nějake leky.je ji 17.5roku prodava ve stanku u vodyděkuji za odpověd
Nejnovější otázky v poradně
Obsah vitamínu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat ,kolik je obsahu vitaminu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's? Může brát 3 leté dítě obojí?Jde mi o to, že po nástupu do dětské skupiny, byla pořád nemocná. V...
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Rady k ošetření bradavic, koupání v bazénu a rozpoznání zmizení bradavice
Dobrý den, dcera má na plosce nohy malou bradavicku. Včera ji to paní doktorka zmrazila dusíkem. Puchýř se neobjevil. Máme prý počkat dva dny a pak opět potírat Koloidem ráno večer. Kontrolu má až za...
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.
