Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Green food Enzymy Opti7 Digest

    Dotaz z 21. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zdali lze kapsle Enzymy Opti7 Digest otevřit a michat s vodou či jidlem. (I při zanetu jicnu). Kapsle jsou přiliš velke :-) Děkuji za odpověď
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    dotazem ohledně užívání tobolek jsem se již v minulosti věnovala, v následujícím odkazu Vás na své doporučení ráda navedu: moznost-vysypani-obsahu-kapsle. Vysypání tobolek tedy není ideální a může se snížit jejich účinnost. Samozřejmě v případě, že nebudete chtít změnit výrobce nebo prostě užívání nepůjde, zkuste tobolku vysypat do malého množství vody.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně