Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • zlepšení emoční stability a nálady

    Dotaz z 8. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mám velký problém s nestabilní negativní náladou (chvíli smutný, chvíli naštvaný atd.). Je to strašný, kvůli tomu dělám všemožný impulzní blbosti atd. Může to nějaká bylinka aspoň trochu pomoci zmírnit? A ideálně mě dostat i do pozitivnějšího naladění. Ale hlavně zvýšení emoční stability. Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    ohľadom byliniek, ktoré pozitívne ovplyvňujú centrálny nervový systém, emócie, zlú náladu sa rozpísal kolega v tomto odkaze - https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/deprese-3

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    • Happy Pills, De-press aj. - dotaz 2

      Dobrý den, omlouvám se, jestli ruším, ale ještě bych prosím doplnil, ohledně těchto těchto tablet. Čili, pokud sem to správně pochopil, Happy Pills je lepší/účinnější, než De-press, či něco jiného, neboť...

    • léku menoa

      dobrý den ráda bych věděla na co se lék požívá,neb jsem chtěla přírodní lék na ůnavu a stresy byl mě doporučen tento lék menoa,ale doma jsem zjistila,že se používá pro období memopauzy kterou já mám již...

    Nejnovější otázky v poradně