Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Homeopatika a Bezlepkové Volby na reflux

    Dotaz z 30. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Jaké léky při refluxu? Reflux, bolest břicha, nadýmání, těžko od žaludku. Od lékaře Helicid, Nolpaza moc nezabírá. Co jiného byste doporučili třeba i homeopatika apod. bez laktózy. Žlučník není. Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    pokud Nolpaza a Helicid nepomáhá, můžete zkusit Iberogast. Nevím jak silnou máte intoleranci na laktózu, ale běžná homeopatika (jako například Nux vomica, Robinia, Lycopodium) obsahují malé množství laktózy. Vzhledem k chybějícímu žlučníku může jít také o žlučový reflux – doporučuji konzultaci s gastroenterologem.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné