Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Horni Dyspepsie?

    Dotaz z 5. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    V noci mě vzbudila velká bolest na hrudi spíš v dolní části. Ve stoje to bylo trochu lepší a po asi 1/2 hodině jsem začal brkat to mi přineslo úlevu i od bolesti. Přes den stále občas odbrknu. Nikdy se mi to ještě nestalo je to dyspepsie? A jaký volně prodejný lék byste doporučili?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    může být. Pomoci by mohl omeprazol. Pokud by ani po týdenní kůře nedošlo ke zlepšení, doporučuji navštívit lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně