Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Imunoglukan a dávkování diteti

    Dotaz z 26. 9. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, již cca tři týdny podávám dceři (4 roky,15 kilo) Imunoglukan.Dnes jsem s hrůzou zjistila, ze ji takto dlouhodobě podávám mylnou dávku - 5ml místo 3 ml.Ona 5 ml dávka se má používat jen max po dobu týdnu při zvýšených nárocích na imunitu,nikoli však takto dlouho. Nemohla jsem ji ublížit?
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    nemusíte sa obávať, ak sa dcérka necíti zle a všetko je v poriadku, tak ste jej neublížila. Dávkovanie, ktoré ste podávala nie je nijako extrémne vysoké, no určite pokračujte dávkovaním, ktoré stanovil výrobca. 

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně