Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Jak bezpečně vysadit užívání léku Palgotal

    Dotaz z 11. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru asi 4měsíce Palgotal na bolesti hlavy.Poslední 2 měsíce jsem brala 1-2 denně. Chci vysadit, protože se začaly projevovat vedlejší potíže. Poradíte prosím,jakým tempem vysazovat? Děkuji.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    vysadzovanie lieku vedie lekár, neexistuje stanovené schéma. Vždy sa postupuje individuálne podľa stavu. 

    S pozdravom Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně