Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Jam často mohu kapat Ocuflash

    Dotaz z 18. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Dnes jsem se probudila se zarudlým okem, jde z něj hodně hnisu, pravděpodobně kvůli silné rýmě. Hnis tlačí v oku. Mohu oko vyplachovat častěji než 4x za den, jak je psáno v letáku? Mohu hnis mechanicky odstraňovat čistým kapesníčkem? Kdy už je potřeba už navštívit lékaře? Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    ak Vás hnis tlačí v oku, tak to už by som určite kontaktovala lekára, ktorý Vám vie predpísať silnejšie kapičky. Neprekračujte dávkovanie stanovené výrobcom, preto použite radšej napríklad repik alebo harmanček na oplachy a odstraňovanie hnisu.

    S pozdravom Štupáková 

    Nejnovější otázky v poradně