Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • je vhodné a prospěšné současné užívání mycelcaps a hlívy ústřičné?

    Dotaz z 20. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Nejsem si jistá zda jde o přínos nebo zbytečné vyhazování peněz. Hlívu užívám již více jak pět let a váhám, zda na nějakou dobu přidat i výtažky z houby shitaké. Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    užívání houby shii-take je také jistě stejně přínosné jako užívání hlívy ústřičné. Shii-take obsahuje rovněž betaglukany, lentinan a vitamíny C a E. Zároveň je však třeba myslet na to, že se jedná pouze o doplněk stravy, který není určen k prevenci nebo léčbě, ale jen k doplnění stravy. Užívání samozřejmě můžete zkusit a sama uvidíte, jaký bude mít na Vaše zdraví vliv.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně