Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • KlacidSR500

    Dotaz z 19. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,třetí den užívám KlacidSR500-1denně.Kdyucitim zlepšení,když pořád kašlu,špatně se mi dýchá a bolí mě pod levou lopatkou.Vše to trvá po covidu,který jsem prodělala před2měsíci.Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    ke zlepšení stavu by mělo dojít do tří dnů od začátku medikace. Pokud se stav nezlepšuje, ba naopak je horší, doporučuji opětovnou konzultaci s lékařem. Informace k podpůrné léčbě naleznete zde: plice-a-postcovidovy-syndrom

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně