Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Klion_pálenie

    Dotaz z 4. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Po užití Klionu na druhý deň mám pálenie, je to v poriadku? Pred používaním lieku som okrem slabého výtoku nemala žiadne príznaky ani pálenie. (užívam už 6 týžden penicilín koli opakovaným angínam)
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    je to možný nežiadúci účinok lieku Klion D, no ak by vás to pálenie obmedzovalo v bežnom živote, tak kontaktujte lekára.

    S pozdravom Štupáková

    Nejnovější otázky v poradně