Křeče v břiše
Dobrý deň, po dobraní Enterolu je vhodné nasadiť probiotiká s obsahom lactobacilov na znovuobnovu mikrobiomu (Enterol iba vytesňuje patogény z črevnej sliznice)- s vyšším obsahom a prebiotikami máte k dispozícii napríklad BiopronForte, Dr. Max ProbioSticks Extra Strong. Iberogast je odporúčané užívať maximálne 7 dní, pokiaľ samoliečba nezaberie, navštívte lekára. Môže Vám vystaviť recept na protikŕčové lieky, napríklad No-Spa. Na voľný predaj okrem Iberogastu je ešte vhodný Simethicon 80 mg/Espumisan 40 mg- uvoľňuje plynatosť a s tým spojené kŕče v bruchu, týmto sú však možnosti bez predpisu vyčerpané. Z čajov sú vhodné harmanček, zázvor, či máta, odporúčajú sa iba krátkodobo, maximálne 7 dní. S pozdravom Sabina Lazorová
Podobné dotazy
Křeče v brise
Dobrý den před dvěma dny my bylo predepsan cefliz 500mg ale dneska jsem dostala křeče do břicha mohu použít algife kapky
Křeče v břiše, nevolnost
Dobrý den začala jsem brat ostropestřec forte beru 3 den a mam strašně krece v brise, nafoukle bricho... Beru ještě letrox, omeprazol a antikoncepci může to nějak souviset?
Křeče v břiše
Dobrý den, manžel má od včerejšího večera ( oběd a pak řezání dřeva ) křeče do břicha, které mu jdou až do zad a pod lopatku. Dali jsme Algifen kapky, Ibalgin, Heřmánkový čaj.? Ale moc se to nejlepší....
křeče v břiše a časté průjmy
hlavně po ránu křeče do břicha a poté i průjem. v poslední době téměř denně. nedávno jsem měla antibiotika. prosím o radu, zda je na tyto problémy vhodný přípravek :...
křeče v břiše
Dobrý den Poslední 4 dny mám průjem.Hrozné křeče v břichu (v oblasti pod žaludkem),nafukuju se,mám pořád strašnou žízeň,nezvracím. Jsem pořád hrozně unavená a o bolesti žaludku ani nemluvím.Zkoušela jsem...
Křeče v brise a zaludku
Dobrý den, už asi 5 dni mam křeče v brise, občas to jde i k zaludku a někdy to je jenom parkrat za den, průjem nemam, teploty taky ne. Muže jit o střevní chřipku?
Křeče v břiše
Dobrý den dcera 10 let od pondělí rýma kašel bolest hlavy 2x denně průjem pak to přešlo dneska jenom křeče bez stolice můžu ji nasadit enterol i když průjem nemám ať ji neucpu děkuji
Křeče v břiše
Dobrý den, jsem v 5tydnu těhotenství a mívám bolesti a křeče v podbřišku. Lékař mi dnes předepsal lék gynprodyl 100mg k užívání ráno a večer. V příbalový letáku nikde napíšou, že lék na tyto problémy je....
Dlouhodobé křeče v břiše, nevolnost
Dobrý den, měsíc trpím nevolnostmi, které se objevují hlavně ráno a po každém jídle. Také mám neustále tupé křeče v břiše a velmi častý průjem. Po snězení jídla cítím, jako kdybych ho neměla strávené....
Nejnovější otázky v poradně
Hromadný nákup opalovacích krémů SPF 50+ pro 150 zaměstnanců do 200 Kč za kus
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, mám za úkol zakoupit pro 150 zaměstnanců krémy proti slunci 50+, minimálně 150 ml, cena do 200,- Kč Děkuji za nabídky
Kombinace kortikosteroidů a nesteroidních antiflogistik: možnosti a rizika krátkodobého užívání.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možná kombinace kortikosteroidů a nesteroidních antiflogistik? Byť byla jen krátkodobá cca 6 dnů. Děkuji za odpověď.
Léky na zánět žil při užívání Xalerta: Možnosti a doporučení.
Dobrý den přeji,beru léky na ředění krve xalerto,jaký lék si mohu vzít na zánět žil.
Užívání doplňku Cemio Odvodnění & detox při současném užívání Furonu
Dobry den. Mohu brat tento doplněk stravy,když užívám Furon. Cemio Odvodnění & detox 60 kapslí . Děkuji za odpověd.
Kompatibilita čaje s grepovou příchutí při užívání Lipertance, Indapamidu a Rilmenidinu.
Dobrý den.Uzivam lipertance c 3, indapamid stada a rilmidine teva. Čaj piju jedinene fat burner grep- zajímá mě zda nevadi, že má grepovou příchuť,v čaji je obsaženo 5 % grepoveho aroma. V lékárně mi...
Místa na vyšetření cholesterolu v Pardubicích: Kde hledat?
Prosím kde v Pardubicích si mohu dát vyšetřit cholesterol.
Opruzeniny v tříslech
Jak na opruzeniny v tříslech? Výrazně červená kůže,narušená struktura, bolestivost. Namazáno silnou vrstvou zitenaxu. Nic jiného nemám doma k dispozici. Prosím poraďte co v těchto vedrech dělat?
Kompatibilita KSM-66 Ashwagandha s léky na vysoký tlak
Dobrý den ,sestra bere léky na tlak je vhodné k temu užívat i tento produkt? Ksm 66 ashwagandha ,za jakoukoliv odpověď moc děkuji
Alternativní formy rutinu: sypké směsi, cucací tablety či rozpustné přípravky pro snadné užívání
Dobrý den, doporučíte prosím nějaký rutin, ale aby to nebyly tablety? Mám problém s polykáním. Jakoukoliv formu, sypké, cucací, do vody atd.. Moc děkuji
Interakce tinktury Pavlovy Kameny s Eliquis: Rizika kombinace bylin a antikoagulancia.
Dobrý den, užívám Eliquis, vadily by při tom bylinky obsažené v tinktuře Pavlovy Kameny žlučové (ostropestřec mariánský, kurkumovník dlouhý, smetanka lékařská kořen, zemědým lékařský a melasový...
