Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • krvácení bez bolesti-jse těhotná?

    Dotaz z 28. 8. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,chtěla bych se jen zeptat,zda můžu být těhotná.Dnes jsem 6.den od zpoždění menstruace,těhotenský test byl negativní, lehce krvácím bez bolestí jako při menstruaci. HA neberu,pouze kojím. Předem děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    osobně mohu pouze odhadovat. Ne každá menstruace musí být provázena bolestí a také je nutno podotknout, že kojení nefunguje jako antikoncepce. Doporučuji zopakovat test cca po týdnu. Budete-li i nadále na pochybách, konzultujte zdravotní stav s lékařem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • ibuprofen nebo paracetamol?

      Dobrý den, jaký je rozdíl mezi ibuprofenem a paracetamolem a kdy který zvolit?

    • hemoroid

      Zdravím chci se zeptat mám menší problém mám malý vnější hemoroid už dříve jsem ho měl a používal jsem diovarix něco podobného a teď jse mi udělal znova a v lékarně mi daly diomax 60tablet má se dávkovat...

    Nejnovější otázky v poradně