Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Krvácení při užívání antikoncepce

    Dotaz z 28. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Vzala jsem si dva prášky antikoncepce současně a druhý den jsem začala menstruovat i přesto,že mám dostat menstruaci za dva týdny. Je to v pořádku? V případě,že ano, kdy to přestane? Děkuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, pokiaľ bola tableta vynechaná a z toho dôvodu boli naraz užité dve tablety, môže ísť o rozhodenie cyklu (hlavne ak ide o obdobie "ovulácie"). Kedy krvácanie z náhlej zmeny hladiny hormónov prestane je vysoko individuálna záležitosť (niektoré ženy pri zvýšenej dávke nepociťujú žiadne príznaky), pokiaľ by sa Vám však sila krvácania nezdala, či potrvá viac ako 5 dní, je vhodná porada s gynekológom. S pozdravom, Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně