Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Lapacho čaj před jídlem nebo po jídle?

    Dotaz z 26. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,prosím vás chci se zeptat jestli je lepší pro trávení a pro střeva pít lapacho čaj na lačno? a nebo po jídle? Nebo třeba půl hodiny před jídlem? Co je lepší pro fungování střev a trávení? A ještě prosím které ovoce je nejlepší na lačno v malém množství taky pro trávení a střev? Děkuju moc
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    Lapacho se doporučuje užívat nalačno. Opatrnost je nutná při současném užívání léčiv na ředění krve, mezi nežádoucí účinky patří zažívací problémy (nevolnost, průjem). Doporučuji čaj pít ve 4-6 týdenních kúrách. Následně lze tuto kúru po měsíční pauze opakovat. Někteří lidé mohou mít problém při konzumaci nalačno u citrusů, banánů, hrušek. Jako vhodné se jeví bobulovité ovoce, popřípadě jablko. Snášenlivost různých druhů ovoce nalačno však může být individuální.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné