Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Lek prospan u miminek

    Dotaz z 2. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Lek prospan na e-shopu dr. Max, je napsano, ze se smi pouzivat od narozeni. Na vasich polskych strankach u toho sameho leku se stejnou silou ucinne latky, je napsano, ze se nesmi pouzivat do 2 let veku. Nevim cemu verit a zda dceri muzu tento lek dat. Budu ho kvuli cene kupovat v polskem dr max.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    sám výrobce uvádí vhodnost přípravku Prospan již od narození. V jiném státě může legislativa nebo registrace daného produktu splňovat jiná kritéria, proto je možné nalézt v dávkování mezi státy rozdíly. Jedná se však o registrovaný léčivý přípravek, který má deklarované složení a účinky a jeho bezpečnost byla stanovena klinickými zkouškami. Rovněž se nejedná ani o nový přípravek na trhu, se kterým by bylo minimum zkušeností. Také jiné přípravky s obsahem břečťanu (Hedelix) uvádějí vhodnost podávání dětem od narození.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • prospan

      Dobrý den, zapomněla jsem se v lékárně zeptat, zda mohu dítěti - 8 let astmatik, podat Prospan i na noc. Dle lékařky má bronchodilatační účinek a mohou ho i astmatici.Děkuji

    • Bolesti břicha u miminek

      Dobrý den, chci se zeptat u miminek na bolesti břicha kroutí se a má křeče? Co za homeopatika nebo přírodní produkt? Děkuji za odpověď

    • lék na počínající kašel u dospělého člověka

      Jde zatím jen o pokašlávání - bez vykašlávání hlenů (hlavně večer) a trochu těžko na průduškách - KAŠEL JEŠTĚ NEVYPUKL V PLNÉ SÍLE.

    • Homeopatika na kašel pro dvouleté dítě

      Dobrý den, Doporučíte mi homeopatika na kašel pro dvouleté dítě? Má rýmu a takový chraplavý vlhký kašel, myslím, že včera prochladla na procházce, teplotu nemá,nekašle mockrát denně, ale když už, je to...

    • Syn je neustále zahleněný

      Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, syn 10měsíců neustále zahleněný, rostou mu zuby. Ale chtěla bych mu pomoct nejak přírodně. Má teda cirou rýmu a vlhký kašel( snaží se vykašlat) Jsou na tohle nějaké...

    • Homeopatie

      Dobrý den, chtela jsem se zeptat, hake je vhodné homeooatikum.po ockovani hexa vakcinou a prevenaru u miminek,a jake CH, jdeme na na konci 10 tydne. Děkuji

    • Inhalátor

      Dobrý den, chci se zeptat- Omron DuoBaby inhalátor s nosní odsávačkou mohu použít na novorozence? Že místo vincentky bych dala lístky z rýmovníku. Děkuji

    • Ryma a suchy drazdivy kasel

      Dobrý den. Syr 4r má rýmu a suchý dráždivý kašel. Může užívat sinupret/roztok/ a tussin současně?? Děkuji

    • Erdomed či sinupret?

      Který lék je vhodnější při léčbě zánětu nosohltanu a hrtanu/ beru zároveň i antibiotika/. Děkuji

    • zarůstající nehtík

      Dobrý den, mám dotaz zda existuje nějaká mást na masírování palečků proti zarůstání nehtíků. Synovi je 7 měsíců a na palečkách na vnitřní straně prstíku mu nehtíky rostou do masa. Nejde o klasické...

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné