Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Leky NSAID

    Dotaz z 9. 6. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den. Mohla bych se zeptat z teto skupiny na leky (na hrozne bolestivou menstruaci) co by pomohlo? Mam problem s polykanim tablet, takze leda ze by to byly potazene kapsle, tablety velikosti lentilky / ci panadolu, nepolknu. Existuje v teto kategorii neco? Pripadne jako nejkrajnejsi moznost priprava nejakeho "napoje" s prichuti citron nebo tak? Doma mam jen kapky Algifen, ale tyto mi tak nezabiraji na menstruaci. Dekuji.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková
    Dobrý deň, krátkodobo v období menštruácie je možné použiť napríklad šumivé tablety Panadol Extra, prípadne mäkké tobolky Ibalgin Rapidcaps 400 mg. S pozdravom Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • NSAID

      Dobrý den, ráda bych věděla, který z léků (NSAID) škodí nejméně. Zda Diclofenac, kys. acetylsalicilová, ibalgin, naproxen, Dexoket... Děkuji.

    • Jaké NSAID mohu užívat s Tegretolom, když trpím zánětem šlach?

      Dobrý den, je mi 24 let a užívám lék Tegretol kvůli paresteziím v obličeji, ale do toho se mi ozývají záněty šlach nebo snad počáteční záněty šlach na obou rukách. A já se chci zeptat jaké NSAID mohu k...

    • Mydocalm a současné užívání NSAID

      Dobrý den, mám Bechtěrevovu nemoc již 20 let. V posledních dnech se mi zablokovala hrudní páteř- bolest vystřeluje do poloviny hrudníku a levé ruky. Ortoped mi předepsal Mydocalm1x na noc. Za 3 dny je to...

    • léky NSAID a krevná tlak

      Dobrý den, užívám dlouhodobě meloxicam teva, ale zvyšuje se mi po něm výrazně krevní tlak. Je nějaká alternativa tohoto léku bez vlivu na krevní tlak? Děkuji

    • současné užívání Mydocalmu a NSAID

      Mám momentálně blok na hrudní páteři s bolestí do ruky. Ortoped mi předepsal 1x denně Mdocalm- zatím bez efektu. Mohu k němu užívat např. Ibuprofein ńebo Ketonal ?Děkuji

    • interakce adaptogenů s Elicea/neurol/nsaid

      může žena (25) užívající eliceu, příležitostně neurol a běžná alangetika užívat bylinné adaptogeny : rozchodnice růžová (zde je interakce s neurolem) muira puama ašwaganda maca damiána? děkuji a přeji...

    • kombinace

      Prosím, můžu užívat najednou probiotika a léky na bolest (nsaid) ? Děkuji za odpověď.

    • Nebilet 5mg

      Chci se zeptat jaké léky na bolest,zad,menstruační bolesti, teplota mohu brát při Nebilet 5mg

    • Mohu Užívat Nurofen Rapid Při Dlouhodobém Užívání Eliquisu?

      Dobrý den, mohu používat Nurofen rapid když dlouhodobě užívám Eliquis? Děkuji

    • Leky na bolest pri uzivani leku xarelto

      Dobry den, jake leky na bolest se mohou uzivat soucastne s lekem xarelto. Dekuji

    Nejnovější otázky v poradně

    • Psychické problémy při vysazování Medrolu

      Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice

    • Výběr vhodných probiotik

      Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...

    • Biseptol a dieta

      Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji

    • Dlouhodobé trávicí obtíže

      Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...