Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Lexaurin vysazení

    Dotaz z 28. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    UžívalsomLexaurin 2x 1,5mg. denne.Po dohode s lekárom som dennú dávku 1,5mg.postupne vysadil a zároveň som večernú-nočnú dávku znížil na polovicu.Cca 1mesiac som bez dennej dávky a na noc beriem 0,75mg. Poraďte mi ako vysadiť nočnú dávku resp. čím ju nahradiť. Ďakujem Lekára mám na dovolenke.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    bez porady s lékařem lék nevysazujte. Pokud bude lékař o vysazení vědět a užíváte 0,75 mg Lexaurinu na noc, můžete snížit dávku na 0,5 mg a užívat ji po dobu 1-2 týdnů. Místo Lexaurinu můžete na spaní užívat Melatonin nebo bylinky jako je kozlík lékařský (Valeriana officinalis) nebo mučenka (Passiflora incarnata).
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Lexaurin

      Beru dva dny Lexaurin. Jednu tabletku na noc. Jsem pres den extremne unavena a slaba. Je to ze zacatku normalni nebo bych mela snizit davku ci ho vysadit? Dekuji za odpoved

    • Mohu kombinovat Olwexya a Lexaurin

      Dobrý den dostala jsem na panickou poruchu od obvodní lékařky Olwexya 75mg ale.v lékárně mi nenapsali zda brát ráno nebo večer, ještě bych se chtěla optat do teď jsem brala lexaurin 3mg 3x denně ale to...

    • De-press a lexaurin

      Dobry den, za jak dlouho muzu uzit lexaurin po vysazeni Depressu? Na internetu jsem cetla ze trezalka zustava v tele nekolik dni nez vyprcha a nesmi se kombinovat s lexaurinem. Dekuji

    • Kdy se objeví abstinenční příznaky po vysazení benzodiazepinů

      Dobry den, kdy se projevi abstinencni priznaky kdyz neuziju benzodiazepiny? Napr. Lexaurin. Hned jak odezni účinek - treba za nekolik hodin? Dekuji

    • Deprese

      Je mi 76 let. 30 let užívám lexaurin.- 1 tabletu na noc.Vím, ze je návykový , ale nemohu bez něho být . Jak se mohou projevovat vedlejší účinky - na jakých orgánech..Děkuji .

    • Závislost na Lexaurinu 3mg: Možné riziko po půl roce užívání

      Uzivam kazdyden lexaurin 3mg pul roku na prekonani nez zabere AD jsem na nej v teto davce zavysla?

    • Kombinace léků

      Dobrý den,6 týdnů beru Velaxin 50mg,nyní lékařem zvýšení na 75mg. Na noc Lexaurin. Mohu místo Lexaurinu zkusit Persen? Děkuji

    • bušení srdce

      Dobrý den. Mívám bušení srdce bez zjevné příčiny. Už mě to i vzbudili v noci. Tep 160. Po druhém odvozu do nemocnice mi nasadili Betaloc ZOC 25mg každé ráno. Večer Lexaurin 125mg 1/2. Chci se zeptat zda...

    • Panicka ataka

      Dobrý den,před 6 lety jsem se začala léčit s panickou atakou ,elicea antidepresiva a k tomu 14 dní lexaurin,v březnu letos vysazeni a ted se mi vratily, vcera i lekare opět elicea 5mg,od pondeli 10mg k...

    Nejnovější otázky v poradně