Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mohu se opalovat,když používám na noc Micetal sprej?Léčím opakovaně plíseň -bílé flíčky na zádech

    Dotaz z 8. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Zda mohu přes den na slunce, když na noc používám Micetal. A jak dlouho mám používat? A zda mám na mytí používat Mediket Versi
    Markéta Kejdušová, Dis.
    Na dotaz odpovídá
    Markéta Kejdušová, Dis.

    Dobrý den,


    Micetal sprej používejte 1xdenně večer, sprej nastříkejte na postižené místo a rozetřete. Délku léčby určuje lékař, obvykle trvá dva až čtyři týdny. Při léčbě je důležité dodržovat zvýšenou hygienu, aby se předešlo rozšíření infekce. K mytí je můžete použít Mediket Versi, případně doporučuji použít gel s antimykotickou složkou-Uriage DS Čistící gel, který pokožku šetrně čistí a zklidňuje podráždění. Gel naneste na pokožku, nechejte několik minut působit a opláchněte. Na obličej a tělo lze použít 1-2xdenně.
    Léčbu je vždy důležité konzultovat s lékařem, pokud se potíže nelepší doporučuji další návštěvu lékaře. Po dobu léčby je vhodné omezit konzumaci sladkostí a textilie, které byly v kontaktu s nemocnou kůží přeprat na 60st.C.
    Po dobu léčby není vhodný pobyt na přímém slunci a je důležité chránit pokožku vhodnými opalovacími produkty-doporučuji skinexpert BY DR.MAX SOLAR. Řada nabízí péči o obličej i tělo, obsahuje filtry, které poskytují ochranu před UVA/UVB zářením a navíc obsahuje přírodní aktivní látky (například panthenol, bambucké máslo, vitamín E, mořská zlatá řasa") pro regeneraci pokožky. Produkty jsou voděodolné. Dostatečné množství produktu se nanáší na pokožku 15-30 minut před vystavením se slunci a aplikace se pravidelně opakuje zejména po koupání nebo osušení ručníkem.
    Pro podporu hojení a udržení zdravé pokožky užívejte Dr.Max Selen Zinek Forte 1xdenně, pro posílení obranyschopnosti je vhodné užívat probiotika-například Dr.Max Laktobacily 6 1-2xdenně.
    Všechny zmiňované přípravky zakoupíte v lékárnách Dr.Max nebo na www.drmax.cz 

    Nejnovější otázky v poradně