Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • mohu začít antikoncepci užívat mimoo nestruaci?

    Dotaz z 19. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, již mesic neberu antikoncepci, chtěla bychji zase nasadit,ale zatím jsem stále nedostala menstruaci..je to problem?Vrátí se mi po nasazení ha? Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    antikoncepci lze nasadit kdykoliv během cyklu. První dva týdny je však třeba při sexu používat i bariérovou formu ochrany (např. kondom). Při užívání antikoncepce bude docházet pravidelně k pseudomenstruačnímu krvácení. Ráda bych ale dodala, že absence menstruace po vysazení antikoncepce je relativně běžný jev a často trvá i půl roku než se organismus harmonizuje.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně