Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Můžu jít na masáž

    Dotaz z 12. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobry den mam dotaz jestli muzu jit na masaz den po ukonceni uzivani antibiotik MEdoxin 500 na prudusky.Dekuju za odpoved
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    vzhledem k úplné regeneraci organismu doporučuji masáž uskutečnit až týden po ukončení léčby.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • masáž

      Beru léky na vysoký tlak ,Prestance s Concor cor, můžu jit na lymfatickou masáž?

    • problémy se sedacím nervem

      Dobrý den, užívám injekce trevicta a ketilept, začaly u mne problémy v oblasti sedacího nervu, nevím, zda je zasažena i ploténka, můžu jít na masáž s tímhle problémem ?Nezhorší to bolest ? Užívám...

    • Masáž krční páteře při zúžené cévě o 20 % a začínající ateroskleróze - je vhodná?

      Dobrý den, můžu jít na masáž krční páteře když mám zúženou cévu o 20% a začínající aterosklerozu? Díky za odpověď

    • Bolest kotníku

      Dobrý den, včera jsem na tréninku špatně došlápl na nohu. Zprvu mě to bolelo, ale rozchodil jsem to. Večer mě to začalo opět trochu pobolívat a dnes to samé. Chodit mužů celkem normálně bez prudkých...

    Nejnovější otázky v poradně