Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nemůžu v sobě udržet léky

    Dotaz z 29. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dostala jsem na chřipku Klacid a erdomed. Klacid jsem vyzvracela a doktor mi předepsal azitromycin. Bohužel jsem ráno zvracela ještě než jsem si ho stihla vzít.Neudržím v sobě ani suchý rohlík. Dostala jsem na to zvracení torentan a myslím, že se stihl vstřebat.Teplota mi klesla z37 na 36
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud již nezvracíte, antibiotika nasaďte co nejdříve. Kdyby se znovu objevilo zvracení, kontaktujte ihned lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Nemůžu skousnout

      Dobrý den. Ulomil se mi hodně zub - pětka dole, už byla nalomená, ale včera jsem nějak špatně kousla a ulomila se mnohem víc, od té doby zub šíleně bolí, nemůžu se ho dotknout ani jazykem, nemůžu...

    • angina a rtenka

      Dobrý den, před 14 dny jsem mela anginu, po jak dlouhé době můžu nosit rtěnku kterou jsem na sobě měla den před přiznakama? nemůžu z ní znova chytit anginu? diky

    • Nespavost

      Dobry den, několik noci po sobě nemůžu usnout, většinou usnu až mezi 3 a 4 hodinou ranní. Potřeboval bych poradit nějaký doplněk stravy na usinaní nejlépe na přírodní bázi 16 let váha 54 kg výška 176 cm

    • Krém na obličej bez parfumacw

      Dobrý den jsem těhotná a absolutně nemůžu žádné krémy který mají v sobě parfumaci , hledám hydratační krém na obličej který nebude mít parfumaci. Dekuki

    • Convit MOBILITA

      Je tento lek vhodny i pro lidi?Dostala jsem ho jako bonus k Selenu

    • Canvit mobilizace jak se užívá pro lidi

      Obdržel jsem vzorek canvit mobilita v prášku a nevím,jak se má užívat pro lidi?

    • Je možné, že konzumace hroznového cukru spustí dědičnou cukrovku?

      Dobrý den, v rodině máme dědičnou cukrovku. Já jsem zatím v pohodě ale hodně pracovně vytížen (53 let). Při velkém vypětí mi výborně zabírá hroznový cukr - max 4 kolečka denně. Dotaz - nemůžu si tím...

    • proc davate do objednavky kosmetiky doplnek stravy pro kone?

      Docela jsem byla sokovana, kdyz jem si rozbalila vas vzorek zdarma, a chtela si ho vzit. Doza vypada jako vsechny vase doplnky stravy a neni tam jedinym slovem napsano, ze je pro kone a ne pro lidi. jen...

    Nejnovější otázky v poradně