Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Neštovice

    Dotaz z 12. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, je vhodné na začátku nemoci potírat neštovice tímto Vaším produktem Uriage Bariéderm vysušující regenerační sprej s obsahem mědi a zinku nebo je lepší tekutý pudr. Děkuji.
    Markéta Kejdušová, Dis.
    Na dotaz odpovídá
    Markéta Kejdušová, Dis.

    Dobrý den,
    na neštovice se ke zmírnění projevů doporučuje používat  Uriage Pruriced chladivý zklidňující gel. Ten se nanáší přímo na postižená místa pokožky, zmírňuje pocity svědění a působí okamžitě. V případě, že máte doma Vámi zmíněný vysušující sprej, lze ho také použít, pouze nebude mít tak vysoký efekt. Podobně jako tekutý pudr jehož účinek bude ze všech zmíněných přípravků nejnižší.

    Všechny zmiňované přípravky zakoupíte v lékárnách Dr.Max nebo na www.drmax.cz    

    Podobné dotazy

    • Neštovice

      Dobrý den. Rada bych se, prosím, zeptala. Dcera (2.5 roku) ma třetí den nestovice. Bez teploty. Vyrazku mazu tekutym pudrem. Z okolí slyším, ze je to zastaraly postup. Ale v lékárně mi to poradili. Máte,...

    • Neštovice

      Dobrý den, prosím, co se dnes nejvíc radí použít při léčbě neštovic dítěte?

    • Neštovice u alergika

      Dobrý den, syn (9) měl včera horečku, dnes se objevily flicky na trupu, s největší pravděpodobnosti plane neštovice, užívá cezeru a budiar, je polyvalentni alergik.mohu v případě svědění ještě něco...

    • Neštovice

      Dobrý den mohu dát na neštovice 1-ročnímu dítěti Uriage pruriced gel? Děkuji za odpověď.

    • Neštovice

      Dobrý deň, bolo by možné použit na neštovice Uriage Xemose spray? Pruriced moc nepomáha

    • Neštovice

      Dobrý den, dcera 5 let, 14 dní od výsevu neštovic -nyní již odpadávají i poslední stroupky, ale “stopy” po neštovicich jsou stale vidět. Mažeme Uriage Cica krém, při pobytu venku na to vrstvíme Avene 50....

    • Neštovice na genitáliích.

      Dobrý den, dcera 2,5 let má neštovice na genitálu. V lékárně nám prodali Chladivý gel Uriage, ale moc nezabírá. Dceři se vůbec neulevilo. Poradíte prosím, jak ji ulevit? Děkuji

    • Nestovice

      Prosím cim mazat pupínky nestovic, aby tak nesvedily a děti si to neskrabaly?

    • Neštovice

      Dobrý den. Dcera 5,5 dostala neštovice ve skolce. Objevili se i nějaké v puse. Co na to? A vím je nejlépe promazavat pupinky na těle? Dekuji.

    • Neštovice

      Dobrý den můžete mi prosím poradit dcera 12 let neštovice má to i v krku a má bolesti při polykání co koupit? Děkuji

    Nejnovější otázky v poradně