Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Neustálá sladkost v ústech

    Dotaz z 18. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Sladkost v ústech po operaci krčních mandlí. Před měsícem jsem podstoupil operaci krčních mandlí. Vše probíhalo V klidu. Propuštěn jsem byl po 7 dnech a od té doby mám neustále sladko v ústech. Každé jídlo a voda chutná sladce. Doktor tvrdí, že to časem přejde. 34 let,sportovec. Děkuji.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    mezi popisované komplikace po operaci mandlí se řadí bohužel i poruchy chuti. Pokud nebude docházet k ústupu obtíží, obraťte se znovu na lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně