Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nevolnost po požití medoxin 500mg

    Dotaz z 14. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Začala jsem užívat antibiotika medoxin 500mg. Zatím 2 tablety. Vždy po nějaké době se mě udělalo nevolno. Nevím zda užívat dál. Děkuji za zprávu.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    nevolnost je častým nežádoucím účinkem antibiotické terapie. Pro její eliminaci je třeba léky užívat během jídla a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Terapii doplňte o probiotika (ve 3hodinovém odstupu). Pokud budou i nadále potíže přetrvávat, domluvte se s lékařem na další postupu léčby.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně