Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nolicin a D-manoza blokurima

    Dotaz z 6. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať či musím udržovať odstup medzi antibiotikami Nolicin 400mg a D-manozou blokurima, ktorá navyše obsahuje inulin? Keďže sa jedna o prebiotikum a antibiotiká beriem každých 6 hodín, tak by sa mi ťažko dodržoval 2 hodinový odstup, ak mám brat blokurimu pred spaním.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    pro zajištění maximálního efektu inulinu je vhodné dodržet mezi podáním časový odstup, avšak můžete doplněk a antibiotika užít i najednou, avšak může se stát, že účinek inulinu bude ovlivněn účinkem antibiotik (bude snížena jeho účinnost - podpora zdraví střevní mikroflóry).
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Ovitrelle a blokurima D-manoza

      Dobrý den, včera jsem si aplikovala injekci ovitrelle a asi mi začíná zanet močového měchýře na který bych chtěla brát D-manozu. Vadí kombinace s touto injekci? Nesníží se tím její účinek a možnost...

    • Blokurima.

      Dobry den, ma vliv d-manosa obsazena v pripravku Blokurima (zluta) krome mocovych cest take na vaginalni mikrofloru? Ze tu sliznici d-manosa chrani?

    • Blokurima URO+ a množství D-manózy

      Dobrý den, zajímá mě produkt Blokurima URO+ 180 tablet.V textu se uvádí složení 1g D-manóza a na obrázku je na etiketě uvedeno 2g D-manózy. Prosím oi nformaci, jaká je skutečnost. Děkuji za odpověď.

    • Blokurima

      Dobrý den užívám cifloxinal na zánět močových cest mohu zároven užívat blokurima+ a urologický čaj. Děkuji za odpověď

    • blokurima uro

      Mám zvýšený cukr a beru lék. Poslední dobou mám leukocyty v moči a tak jsem si koupila blokurima Uro -demanosa 180 tablet. Je psáno že mohou diabetici, při odběru krve jsem měla zvýšenou hladinu cukru....

    • Spoluužívání antibiotik a Blokurimy Uro+

      Dobrý den, je možné souběžně užívat atb Pivinorm a přípravek Blokurima Uro+ (sáčky)? Nebo mi navrhnete vhodnější postup? Děkuji za odpověď.

    • Při močení

      Při močení nemám problém ale když mám zbytek moči v močové trubici tak mě pálí konec močové trubice

    • Kalibrace mocove trubice

      Dobrý den podstoupila jsem zakrok na kalibraci mocove trubice .Dnes je to již 4 den a pořád mě pálí a bolí při čůrání. Je to normální a je nějaký lek na zmírnění bolesti?

    Nejnovější otázky v poradně