Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ovitrelle a blokurima D-manoza

    Dotaz z 15. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, včera jsem si aplikovala injekci ovitrelle a asi mi začíná zanet močového měchýře na který bych chtěla brát D-manozu. Vadí kombinace s touto injekci? Nesníží se tím její účinek a možnost početí? Děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    zatímco vzájemné interakce mezi léky jsou hojně zkoumány, u potravinových doplňků tomu tak bohužel není. Dle současných poznatků lze D-manózu a lék Ovitrelle bezpečně kombinovat. Snížení šance početí může způsobit samotný zánět.

    Držím pěsti, ať se zadaří.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Nolicin a D-manoza blokurima

      Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať či musím udržovať odstup medzi antibiotikami Nolicin 400mg a D-manozou blokurima, ktorá navyše obsahuje inulin? Keďže sa jedna o prebiotikum a antibiotiká beriem...

    • Blokurima.

      Dobry den, ma vliv d-manosa obsazena v pripravku Blokurima (zluta) krome mocovych cest take na vaginalni mikrofloru? Ze tu sliznici d-manosa chrani?

    • Blokurima URO+ a množství D-manózy

      Dobrý den, zajímá mě produkt Blokurima URO+ 180 tablet.V textu se uvádí složení 1g D-manóza a na obrázku je na etiketě uvedeno 2g D-manózy. Prosím oi nformaci, jaká je skutečnost. Děkuji za odpověď.

    • Blokurima

      Dobrý den užívám cifloxinal na zánět močových cest mohu zároven užívat blokurima+ a urologický čaj. Děkuji za odpověď

    • blokurima uro

      Mám zvýšený cukr a beru lék. Poslední dobou mám leukocyty v moči a tak jsem si koupila blokurima Uro -demanosa 180 tablet. Je psáno že mohou diabetici, při odběru krve jsem měla zvýšenou hladinu cukru....

    • Spoluužívání antibiotik a Blokurimy Uro+

      Dobrý den, je možné souběžně užívat atb Pivinorm a přípravek Blokurima Uro+ (sáčky)? Nebo mi navrhnete vhodnější postup? Děkuji za odpověď.

    • Při močení

      Při močení nemám problém ale když mám zbytek moči v močové trubici tak mě pálí konec močové trubice

    • Mírná bolest

      Dobrý den mám mírnou bolest v levém podbřišku často chodím na malou ale nic mi nepálí ani teplotu nemám...Může to být začínající zánět?

    • Kalibrace mocove trubice

      Dobrý den podstoupila jsem zakrok na kalibraci mocove trubice .Dnes je to již 4 den a pořád mě pálí a bolí při čůrání. Je to normální a je nějaký lek na zmírnění bolesti?

    Nejnovější otázky v poradně