Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • nolpaza

    Dotaz z 15. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dnes mi byl předepsán lék nolpaza, chtěla jsem se zeptat jestli je tento lék vhodný při histaminové intoleranci a také je-li možné ho brát s občasným užitím (jednou za pár měsíců) s neurolem? Rovněž beru Euthyrox a půlku Lokrenu. Občas brufen. V jakém pořadí brát tyto léky?děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    doposud nebyla zaznamenána závažná interakce při souběžném užívání výše zmíněných léčiv. Co se týče kombinace Nolpazy a Euthyroxu může dojít ke snížení vstřebávání hormonů štítné žlázy, proto by měl být pacient ze začátku léčby více sledován. Euthyrox podávejte ráno nalačno, Nolpazu nejlépe večer nalačno. Pokud Vám lékař předepsal Nolpazu ráno, podejte jako první Euthyrox po půl hodině Nolpazu a po půl hodině snídejte. Ibalgin podejte při bolesti ale nejlépe v odstupu od Nolpazy. 
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Nolpaza

      Dobry den, uzivam lek nolpaza 2x denne. Muzu lek uzivat na noc, dve hodiny po jidle, i kdyz uz pak zadne jidlo jist nebudu? Dekuji

    • Nolpaza

      Prosím o radu, mám hiátovou hernii žaludku(kýlu jícnu) je v hodná na toto nolpaza? Nemám po ní problémi který doprovázejí tuto kýlu(bolesti při polykání na hrudi, vrácení žaludečních šťáv, a pálení žáhy.

    • Nolpaza

      Dobrý den, asi 4 měsíce mě bolí břicho. Na sono vše v pořádku až na žluč.kámen 18mm, bez průjmu, teplot, říhání. Předepsána Nolpaza s Itopridem, užívám 2 týdny. Po Nolpaze křeče, je možné ji nebrat ?...

    • Nolpaza

      Dobrý den . Beru každé ráno nolpazu na žaludek . Můžu prosím si vzít i teď ? Doktorka mi řekla ,že při potížích ano . Ale ptám se ještě Vás . Děkuji

    • Nolpaza, Kinito, Ferretab a Euthyrox

      Dobrý den, v jakém pořadí a s jakým časovým odstupem brát Nolpazu, Kinito, Ferretab a Euthyrox? Děkuji za odpověď,

    • Nolpaza

      Dobrý den mám užívat Nolpazu 40mg na reflux.Doma mám Nolpazu 20mg mohu si vzít dvě tablety te 20? Děkuji

    • Nolpaza

      Dobrý den, užívám už týden Nolpaza 40mg a cítím se lépe, ale přijde mi že jsem o dost víc unavený než dříve a občasně jsem i takový malátný v práci, beru to vždy hodinu i déle před prvním jídle. Je čas...

    • Nolpaza a pálení jazyka

      Dobrý den mohu se lijzeptat jestli je pomožné aby mě pálil jazyk po léku Nolpaza 40 beru již mnoho let děkuji

    • Nolpaza

      Dobry den. Za jak dlouho si muzu dat alkohol po dobrani leku noplaza??dekuju

    • Nolpaza

      Dobrý den. Beru nolpazu 40mg. Doma mám nolpazu 20mg. Mohu si tedy vzít 2 prášky nolpazy 20mg a bude mít stejný účinek jako nolpaza 40mg? Děkuji za odpověď

    Nejnovější otázky v poradně