Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Normix 200mg 2-0-2

    Dotaz z 26. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,užívám Normix 200mg 2-0-2.Rano užívám vitamin A+D,magnesium B6,, železo a multivitamíny generation 50. Dopoledne mě začne pravidelně pálit žáha. Prosím o doporučení jak daně léky užívat nebo jestli některé vynechat,Normix mám na 6 měsíců vždy jedno balení měsíčně.dekuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    při souběžném užívání dochází k překročení doporučených dávek, což z dlouhodobého hlediska není vhodné. Doporučuji vynechat Dr. Max Multivitamin Generation 50+. Užívání potravinových doplňků rozdělte do několika denních dob. Ráno užívejte železo a vitamíny A+D, hořčík s vitamínem B6 v poledne a večer. Pálení žáhy často způsobují léky či potravinové doplňky s obsahem železa. V případě přetrvávajících potíží sáhněte po jiném přípravku. Veškeré léky i potravinové doplňky je nutné dostatečně zapíjet.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně