Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • obstřik

    Dotaz z 23. 9. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,u lékaře kvuli bloklemu krku dostala 10x Obstrikyna krční pater.Teď si nejsem jistá,jaký lek Doktor aplikoval. Mám strach,kdyby se jednaloo lek muscoril,kteryúdajně muze způsobitnějaké genetickéZměny.Mělajsem Jej v tbl. Ale neužívalajsemDéleJak7 dni.Obstrikubyloale10.Tak mámstrach.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    název léku v obstřiku budete mít napsaný v lékařské zprávě. Pokud tomu tak není, kontaktujte lékaře, který Vám tuto informaci sdělí.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Je možné získat obstřik v neděli?

      Potřebují prosím obstrik ikdyz je neděle.Je to možné?*

    • obstřik

      Dobrý den,dostala jsem obstřik mesocainem na plotýnky,bolest přetrvává,co dál.Děkuji

    • Obstrik si kloubení a čerpání rehabilitační léčby, perličková koupel, parafín, masáže

      Mohu prosím čerpat rehabilitační léčbu a zároveň si nechat píchnout obstrik do bederní? Děkuji za odpověď.

    • Obstrik lokte, nyni bolest v rameni

      Pred tydnem jsem byla na obstriku lokte, bolest v lokti ustupuje, nyni me ale zacina bolest vystrelovat do ramene. Je to bezne? Nebo budu muset i na obstrik ramene, dodrzuji klidovy rezim

    • Obstrik Ramene

      Dobrý den,byla jsem na obstriku ramene,bolest ustoupila ale bolí mě levá noha,a záda podél páteř,je mi špatně od žaludku,jak to mám řešit,je to alergická reakce, děkuji

    • obstřik

      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nevadí kombinace obstřiku do SI skloubení kortikoidy a něčím od bolesti a souběžné natírání nohou Framykoinem nebo Batrafenem? A také za jak dlouho od poslední...

    • Po obstriku lokte mám větší bolesti

      Před 5 hodinami jsem dostala obstrik DEPO+MESO.Loket mě bolel při zvedání a teď mě bolí při ohybu, sevření dlaně.Vzala jsem si Diclofenac AL 50 a poté Valetol a bolest přetrvává.Dekuji za odpověď

    • Obstřik a Nimesil

      Dobrý den, dnes jsem do kotníku dostala obstřik, ve zprávě napsáno depo+meso. Na bolest jsem si po 10 hodinách od aplikace vzala nimesil, nicméně tentokrát moc nezabral. Mohu po tomto obstřiku po dalších...

    • Obstřik

      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho účinkuje obstřik? Dostala jsem obstřik do ramene, ve zprávě spíše že látkou depo a meso... nevím co to je.Kdyby to byl kortikoid nevadí, že jsem si ještě před...

    • Opakování obstřiků

      Jak často se mohou opakovat obstřiky mezokainem do beder na SI skloubení ? Děkuji.

    Nejnovější otázky v poradně