odchyt moči u kojenců
Pěkný den,
zpravidla do úspěšného záchytu moči. U kojenců, kteří pravidelně močí nelze rozlišovat ranní moč a stejně tak nelze předpokládat, že (zdravý) kojenec zvládne 10 hodin nemočit. Doporučuji proto sáček v ranních hodinách nasadit a čekat do úspěšného záchytu, který se bohužel ne vždy povede.
S pozdravem
Silvie Doležalová
Podobné dotazy
Požití Biterolu s chininem kojení
Dobrý den, vypila jsem asi 250 ml Biterolu a pak zjistila, že obsahuje chinin. Jak dlouho mám odsávat mléko, než budu moci bezpečně kojit? Děkuji
Žlutá stolice u miminka, je to normální?
Dobry den, je normalni zluta vodnata stolice u kojence? Dekuji
Vyrážky a průjem u 2týdenního miminka po jídle
Dobry den chcem sa spitat prečo 2tyzdnove babetko ma taketo viraski a hnacki ked sa napapa
těhotenství
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli je KYSELINA LISTOVA SUPER,vhodná na užívání celého těhotenství děkuji
Koloidní vitamin b6
Dobrý den paní doktorko, prosím pekne,byl nám doporučen pyridoxin , mam 3 měsíční miminko.koupila jsem ale v kapkach od firmy Marnys a tam píší do 3 let, ze se nesmí dávat.ani těhotným ani kojicim.ale ve...
Generica B-komplex kapky 30 ml pro miminko
Dobrý den, je možné podávat Generica B-komplex kapky 30 ml 8-mi měsíčnímu miminku? Od neurologa máme doporučeno užívat pyridoxin a dle krevních testů má syn mírný nedostatek B12. Děkuji, Eva
Dotaz na pyridoxin od medpharna 67tablet 20mg
Je možný tento pyridoxin dát půl tablety rozdrcené miminku 9 měsíců, máme dávat od doktora.je tam napsáno že se nedoporučuje do 3let dítěte děkuji za brzkou odpověď. Katka
Dotaz na pyridoxin od medpharna 67tablet 20mg
Je možný tento pyridoxin dát půl tablety rozdrcené miminku 9 měsíců, máme dávat od doktora.je tam napsáno že se nedoporučuje do 3let dítěte děkuji za brzkou odpověď. Katka
Pyridoxin pro kojence
Dobrý den, na doporučení lékaře mám začít dávat své 4,5 měsíce staré holčičce Pyridoxin, a to 2x denně 1/2 tablety. Ve Vaší lékárně mi byl prodán "maxovský" Pyridoxin. Na obalu je ale napsáno, že není...
Nejnovější otázky v poradně
Kombinace léků Oxycomp a Forlax při zácpě – je možné současné užívání?
Dobrý den, Lékař mi předepsal lék oxycomp. Mohu při zácpě užívat i Forlax? Děkuji za odpověď
Dlouhotrvající fleky po štípancích od štěnic – doporučení na masti či další kroky.
Přeji klidný podvečer. Mám prosím dotaz,syn si přivezl z dovolené kousance od štenic,fleky má již cca 4 měsíce a nechtějí se tzv ztrácet,co s tím a co na to,myslím tím lék-mast-nebo návštěva kožního...
Kombinace Elicea 10 mg a přípravků Mama Mia na poprsí: Možné interakce a správné užívání.
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli můžu společně užívat elicea 10mg a tablety mama mia na poprsí. Děkují
Vitamíny a doplňky stravy vhodné pro kojící matky a těhotné ženy
Dobrý den jsem kojící matka 16 měsíčního batolete ale ted jsme zjistili ze jsem těhotná ja uzivam od vas DR Max pro kojící vitaminy co pouzivat dál aby to bylo pro obě dvě děti prospěšné . Dekuji s...
Kombinace Pragioly 25 mg a Anopyrinu: Lze užívat společně?
Můžu poprosit jestli můžu užít pragiolu 25 mg a anopyrin. Děkuji
Je Detralex volně prodejný, nebo na předpis?
Je detralex volně prodejný, nebo musím mít recept?
Nežádoucí účinky mirtazapinu: ospalost, malátnost a obtíže s denním fungováním.
dobrý den, již týden beru 15mg mirtazapinu a jsem po něm úplně celé dopoledne mimo,nefunguji a pořád spím a odpoledne malátnost,za týden mám jít do práce a nevím jak to zvládnu.prosim o radu děkuji.
