Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • odchyt moči u kojenců

    Dotaz z 13. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, zakoupila jsem v lékárně dr max sterilní sáček na odběr moči u kojenců,avšak zapomněla jsem se zeptat a ani na obalu není uvedeno, jak dlouho může být na těle přilepen?Zda například celou noc, tedy rak 10 hod,když o ranní moč?Předem děkuji za odpověd.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    zpravidla do úspěšného záchytu moči. U kojenců, kteří pravidelně močí nelze rozlišovat ranní moč a stejně tak nelze předpokládat, že (zdravý) kojenec zvládne 10 hodin nemočit. Doporučuji proto sáček v ranních hodinách nasadit a čekat do úspěšného záchytu, který se bohužel ne vždy povede.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Požití Biterolu s chininem kojení

      Dobrý den, vypila jsem asi 250 ml Biterolu a pak zjistila, že obsahuje chinin. Jak dlouho mám odsávat mléko, než budu moci bezpečně kojit? Děkuji

    • Žlutá stolice u miminka, je to normální?

      Dobry den, je normalni zluta vodnata stolice u kojence? Dekuji

    • Vyrážky a průjem u 2týdenního miminka po jídle

      Dobry den chcem sa spitat prečo 2tyzdnove babetko ma taketo viraski a hnacki ked sa napapa

    • těhotenství

      Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli je KYSELINA LISTOVA SUPER,vhodná na užívání celého těhotenství děkuji

    • Koloidní vitamin b6

      Dobrý den paní doktorko, prosím pekne,byl nám doporučen pyridoxin , mam 3 měsíční miminko.koupila jsem ale v kapkach od firmy Marnys a tam píší do 3 let, ze se nesmí dávat.ani těhotným ani kojicim.ale ve...

    • Generica B-komplex kapky 30 ml pro miminko

      Dobrý den, je možné podávat Generica B-komplex kapky 30 ml 8-mi měsíčnímu miminku? Od neurologa máme doporučeno užívat pyridoxin a dle krevních testů má syn mírný nedostatek B12. Děkuji, Eva

    • Dotaz na pyridoxin od medpharna 67tablet 20mg

      Je možný tento pyridoxin dát půl tablety rozdrcené miminku 9 měsíců, máme dávat od doktora.je tam napsáno že se nedoporučuje do 3let dítěte děkuji za brzkou odpověď. Katka

    • Dotaz na pyridoxin od medpharna 67tablet 20mg

      Je možný tento pyridoxin dát půl tablety rozdrcené miminku 9 měsíců, máme dávat od doktora.je tam napsáno že se nedoporučuje do 3let dítěte děkuji za brzkou odpověď. Katka

    • Pyridoxin pro kojence

      Dobrý den, na doporučení lékaře mám začít dávat své 4,5 měsíce staré holčičce Pyridoxin, a to 2x denně 1/2 tablety. Ve Vaší lékárně mi byl prodán "maxovský" Pyridoxin. Na obalu je ale napsáno, že není...

    Nejnovější otázky v poradně