Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • oko - zánět rohovky

    Dotaz z 20. 2. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, V loňském roce jsem se téměř 2 měsíce léčila se zánětem rohovky, na závěrečné „doléčení“ jsem dostala kapky Hyal-Drop. Protože je brzy doberu, chtěla bych se Vás zeptat, zda by bylo vhodné je dále používat nebo jiné kapky. Oko je stále dost citlivé, pálí , mám pocit únavy. V lékárně mi nabídli několik druhů kapek, v kterých jsem se neorientovala. Proto Vás prosím o radu. Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý večer, vo Vašom prípade by som určite ostala pri kvapkách bez konzervačných látok. Ak Vám vyhovovali kvapky Hyal-Drop, kľudne môžete u nich ostať dlhodobo. Ďalšou alternatívou je rada očných kvapiek Hylo-Comod, Hylo-Gel (viskóznejšia forma, na oku vydrží dlhšie), Hylo-Care (obsahuje naviac dexpantenol pre urýchlenie hojenia), prípadne Hyabak. S pozdravom a prianím pekného večera Mgr. Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně