Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pocit tělíska v oku

    Dotaz z 18. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,na konci května jsem měla zánět oka.3 týdny jsem používala antibiotika (kapky). Na kontrole oční řekl, že zánět už nemám, stále ale mám pocit cizího tělíska pod levým vrchním víčkem. Lékař předepsal kapky hylo dual, používám 3 týdny.Pocit tělíska ale stále mám, nejvíce ho cítím večer.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    ak stav pretrváva 3 týždne, je vhodný návrat do ambulancie lekára, môže skontrolovať napríklad stav rohovky (malé nehojace sa poranenie, znížená kvalita slzného filmu) a navrhnúť iný postup liečby. Ďalšou možnosťou je na noc oko hydratovať intenzívnejšie za použitia očného gélu (Recugel, Vidisic). 

    S pozdravom S. Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně