Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Operace kyčelního kloubu

    Dotaz z 23. 1. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je důležité užívání Wobenzymu po operaci. Názory se různí a já nevím co a jak. Děkuji moc za odpověď.
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký den, od Wobenzymu nelze očekávat zázraky a považovat jej za všemocný, nepochybně však skýtá potenciál urychlit pooperační rekonvalescenci a představuje pomocníka při hojení ran a redukci otoku (3x10 tablet denně, do odeznění akutního stavu zvykle 7-10dnů). Zdraví Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné