Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vysazení Anopyrinu před operací kyčle

    Dotaz z 6. 10. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den je nutné vysadit Anopyrin před operaci kyčelního kloubu(TEP) Mám stent na srdci.Děkuji za informaci
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    s tímto dotazem se obraťte na ošetřujícího lékaře, případně na lékaře v místě výkonu operace, neboť znají Váš zdravotní stav a podrobnou anamnézu.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Krátkodobé vysazení anopyrinu.

      Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co by se stalo, kdybych 3 týdny po operaci pseudoaneurysma v kotniku vysadím na 2 - 3 dny anopyrin? Upřímně se jedna o silvestr a konzumaci alkoholu alespoň v malém...

    • Můžu brát FlexiMed, když beru v poledne Anopyrin? Děkuji

      Léčím se s astmatem a srdečním selháním. Bolí mně noha od kyčle, ale na operaci nemůžu. Můžu brát FlexiMed?

    • záda,kyčel

      Když užívám Anopyrin 100,proč nesmím užívat od bolesti Ibalgin 400?Trpím bolestmi zad a kyčle?Kdybych Anopyrin na určitou dobu vysadila,bylo by to možné?Děkuji za odpověd.

    • Paralen a jeho vliv na ředění krve před operací nosních polypů

      Zdravím Vás. Ve středu tj. 18.02.2026 jedu na operaci nosních plypů. 7 dní před operací jsem vysadil anopyrin 100. Bohužel nyní 16.02.2026 jsem chytil virozu a bylo mi sestřičkou doporučeno nasadit...

    • Můžu si vzít zítra anopirin na ředění krve

      Dobrý den po operaci mi předepsal doktor zibor2500j 3 inekce dnes jsem měla poslední můžu zítra si vzít anopirin na ředění krve protože jsem je před operaci musela vysadit děkuji

    • Vysazení léků

      Dobrý den, poradíte prosím ? Maminka po mrtvičce necelý rok, bere Anopyrin a Trombex na ředění, dneska jí přijmuli do nemocnice kvůli kameni v ledvině. Vysadili jí pro dnešek všechny léky. Je nějaké...

    • Po operaci TEP brala měsíc eliquis,můžu prejit na anopirin,jsem trombofilni

      Beru běžné anopirin,jsem trombofilni.Pred 6 tydnyjsem byla operov.na TEPkycle,vysadili mi anopirin a brala jsem do teď eliquis.Nyni chci opět prejit na anopyrin,jako dřív.Lze prej8t že dne na den?

    • Současně užívané léky a doplněk stravy

      Užívám dlouhodobě Bigital 5, Anopyrin, Enelbin a Dyklofenacduo. Mohu k těmto lékům začít užívat Synefrin4fitness? Ráda bych na radu lékaře začala jezdit na rotopedu (kyčle obě po operaci) a zároveň...

    • Mohu brát egiramlon a moxostad dohromady

      Jsem před operací kyčle, internista zjistil vyšší krevní tlak /160/95/,Beru Emiraglon 10/10, Napsal mi moxostad 0.2, vzala jsem jen moxostad a tlak mám vysoký. Mohu vzít ještě emiraglon?

    Nejnovější otázky v poradně