Pálení pleti
Dobrý den, pálení po tomto krému není běžné, naopak by měl zklidnit a pomoci hojit. Obecně bych řekla, že je La Roche Posay Lipikar baume hodně mastný pro aknózní pleť, pakliže není hodně suchá. Doporučila bych spíše upravit Vaši péči o pleť. Základem je čištění, které by mělo probíhat 2x denně, ráno a večer. K tomu můžete použít Uriage Hyseac mycí gel nebo La Roche Posay Effaclar mycí gel. Mytí můžete zakončit termální vodou Uriage Eau Thermale ve spreji, která hydratuje a zklidňuje pleť. Po mytí můžete použít Uriage Hyseac tonikum, které je vhodné právě na černé tečky a akné. Tonikum naneste na vatový tamponek a jemně vklepávejte do pleti. Následně bych doporučila přímo na místa, kde se nachází akné a černé tečky použít Uriage Hyseac 3 regul, který je vhodný na všechny formy akné a pomáhá hojit. Nechte jej chvíli vstřebat a poté můžete nanést hydratační krém. Spíše než Lipikar bych doporučila Uriage Hyseac Hydra krém, který hydratuje a zklidňuje a také respektuje potřeby aknózní pleti. Přípravky na akné mohou v prvních pár sekundách lehce poštipkávat, hlavně přípravky s aktivními složkami jako jsou AHA a BHA kyseliny, ale štipkání ihned odezní. Delší pálení v rámci několika hodin není dobré a určitě bych nedoporučila takové přípravky používat. Jako prevenci pigmentových skvrn a vzniku dalšího akné doporučuji také každý den používat ochranný krém s SPF, například Uriage Hyseac fluid SPF50+. Pro celkovou péči o pleť Vám také mohu včele doporučit navštívit jedno z našich dermocenter, kde Vám naše dermoporadkyně mohou udělat bezplatnou diagnostiku pleti a následně doporučit vhodnou péči na míru přímo pro Vás. Seznam dermocenter naleznete na www.drmax.cz/lekarny/dermocentra/nase-dermocentra. Vnitřně můžete užívat Dr. Max Selen Zinek forte tablety, které jsou vhodné pro aknózní pleť. Všechny zmíněné přípravky zakoupíte v lékárnách Dr. Max a na www.drmax.cz.
Podobné dotazy
Pálení pleti
Dobrý den, používám kosmetiku Avene konkrétně produkt čistící gel cleanance a poté mažu produktem cleanance comedomed. Trpím na silné akné. Vyzkoušel jsem několik produktů na pleť (nic nezabíralo) a...
Pálení pleti
Dobrý den, mám suchý obličej a každý krém co si dám mě začne strašně pálit a zrudnu. Mám krémy od LRP, Uriage a podobně.
Nepříjemné pocity po použití séra Vichy Liftactiv: je pálení běžné při použití dermo kosmetiky?
Dobrý den, začala jsem používat od Vichy Liftactiv H.A. EPIDERMIC FILLER sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou 30 ml a po použití jsem měla nepříjemný pocit pálení a jakoby "píchání". Je tohle...
Pálení obličeje po antibiotikách: Je vhodné používat Panthenol s vitamínem A na podrážděnou pleť?
Dobrý den, po antibiotikách mě stále pálí obličej. Co byste mi doporučili? Panthenol s vitamínem A mám, nevím zda se může používat na tvář, když jsou tam ty červené hrubé granulky? AbXh neměla ještě víc...
Dobrý den koupila jsem krem na obličej Uriage ale pálí mě z něho hrozně oči je možné ho vrátit děkuji
Po použití krému mě začali slzet oči asi tak půl hodiny a potom mě celý den palici oči.Krem se jmenuje Uriage Thermale děkuji za odpověď.
Pálivý pocit v nose a v puse
Pěkný den už delší čas mě pálí v nose a v puse.
paleni obliceje
Dobrý den,mám paleni obliceje a sije a advych vedeljakou koupelovou sul by jste mi doporučili z Vasi nabidky.Epsonskou suljsem jiz vyzkoušel bez efektu.Dekuji I.Dvorak
Pocity svědění, pálení a pnutí kůže na obličeji
Dobrý den, posledních pár dní mě trápí nepříjemné pnutí, pálení a svědění kůže na obličeji bez viditelné vyrážky. Celkově hodně trpím na chlad a studený vítr a jsem často nachlazená. Mám velmi citlivou...
Pálení a svědění obličeje a krku
Dobrý den , trápí mne pálení a svědění v obličeji a krku . Na kožním mi napsaly rozex aprotopic 0,01% Ale saní jedno mi nepomáhá. Uz jsem zoufalá
Pálení a vyrážka po používání SPF krému: Zvažte změnu produktu, konzultujte s dermatologem vhodné řešení.
BIODERMA Pigmentbio Denní krém SPF50+ 40 ml-dobrý den.Zřejmě vlivem HA a slunce jsem měla pigment.knír.Toto spf pomohlo,mažu se 2-4 denně každý den rok a půl.Poslední dny mě to místo ale strašně pálí a...
Nejnovější otázky v poradně
Kompatibilita KSM-66 Ashwagandha s léky na vysoký tlak
Dobrý den ,sestra bere léky na tlak je vhodné k temu užívat i tento produkt? Ksm 66 ashwagandha ,za jakoukoliv odpověď moc děkuji
Alternativní formy rutinu: sypké směsi, cucací tablety či rozpustné přípravky pro snadné užívání
Dobrý den, doporučíte prosím nějaký rutin, ale aby to nebyly tablety? Mám problém s polykáním. Jakoukoliv formu, sypké, cucací, do vody atd.. Moc děkuji
Furolin: Pobyt ve stínu a konzumace vína během léčby močových potíží.
Dobrý den, odjíždím na dovolenou a kryje se mně s 5 denním dobráním léku Furolin na močové problémy.Muj dotaz zní,zda je možné být s tímto lékem venku pod slunečníkem ve stínu, když se vyhnu opalování na...
Problémy s léčbou Citalecem a Lexaurinem
Užívám již šestý týden citalec 10. mg a k tomu Lexaurin a vůbec mi to napomáhá je mi zpis hůř.tak nevím co mám dělat.Doktorka tam bude až za týden.prosila bych o radu.
Kompatibilita jehel NovoFine Plus 32G × 4 mm s perem Wegovy.
Dobrý den, potřeboval bych zakoupit náhradní jehly k peru Wegovy. Našel jsem NovoFine Plus 32G × 4 mm. jsou tyto jehly kompatibilní? děkuji
Správné skladování kapek na šedý zákal během letních měsíců.
mám kapky na operaci šedého zákalu,jak je uchovat přes léto
Kombinace léků na ředění krve, uriguis a Flector Rapidcaps
Dobrý den beru léky na ředění krve kvůli plicní Embolii a beru léky uriguis mohu kombinovat má bolest dny lék flector rapidcaps? Děkuji za odpověď
Kalibrace tlakoměru Omron
Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde si mohu nechat provést kalibraci tlakoměru krve zn. Omron. Děkuji za informaci
Betaloc ZOK a jeho možné vlivy na úzkosti: Přehled a doplňková léčba Citalexem a Neurolem.
Od te doby co uzivam betaloc zok trpim na uzkosti a docetl jsem se ze betalok zok ma na ty uzkosti vliv a ze je primo podporuje,moje prakticka tvrdi ze to vliv nema a na uzkost me predepsala Citalex 20...
Současné užívání Cipralexu a Biseptolu při léčbě zánětu močových cest.
Dobrý den užívám cipralex a dostala jsem biseptol na nazanet močových cest.Jestli to nevadí děkuji
