Pamycon nebyl v lednici
Dobrý deň,
Pamycon je termolabilný liečivý prípravok, nie je ale uvedené výrobcom, aký dlhý čas vydrží mimo teploty 2-8°C. Je teoreticky možné, že sa zníži jeho účinok, nakoľko sa účinná látka rýchlejšie rozkladá.
S pozdravom Sabina Lazorová
Podobné dotazy
Pamycon mimo ledice
Dobrý den, pamycon mimo lednici 7-8h při teplotě 24 stupňů,mám ho rovnou vyhodit? Je kromě snížené účinnosti i nebezpečný? (Pediatr má dnes zrovna dovolenou) Pro dítě 6 let
Pamycon při pokojové teplotě
Dobrý den, bohužel jsme 5 dní kapali do nosu pamycon, který nebyl skladovaný v lednici, pouze ve tmě. Na lahvičce ten popis vypadá na 15-20st.ale není to moc čitelné a dle letáků na internetě jsme to...
Dračí sirup - po otevření nebyl v lednici
Dobrý den, po otevření Dračího sirupu jsem zjistila až po 3 dnech, že musí být v lednici. Je to problém? Může ho dcera dále užívat? Děkuji, hezký den,
Pamycon
Dobrý den, podal jsem bohužel 2 letému synovi prošlé kapky cca. 6 měsíců Pamycon (uložené v lednici), po jedné kapce do každé nosní dírky. Nemůžou nastat nějaké komplikace.
Pamycon - namíchání, uchování
Dobrý den, v lékárně jsem pro případ zhoršení problémů u dítěte zakoupila Pamycon v nenamíchané podobě - tj. Pamycon v suché formě + Aqua roztok. Prosím o informaci, jak tyto jednotlivé složky uchovávat?...
Nosní kapky Pamycon
Dobrý den zapomněl jsem dát nosní kapky pamycon do lednice asi 4 hodiny ležely na stole při pokojové teplotě,myslíte že budou ještě fungovat ? Děkuji.
Pamycon a omezení
Dobrý den, chci se zeptat dcera dostala pamycon do nosu jsou při něm nějaká omezení jako při klasických antibiotikach nebo je tam rozdíl?
Pamycon
Dobry den, dostala jsem namichane kapky Pamycon. Zarazilo me, ze se pise, ze roztok ma byt nazloutly. Kapky samozrejme otevrit nejdou, ale kdyz kapu, tak je kapka v podstate cira, zadny zluty nadech tam...
Pamycon jako kloktadlo?
Dobrý den, dnes jsem volala lékařce že mě bolí levé ucho a bolest v krku, rýma. Poslala mi recept na pamycon a otipax. Lékárník manželovi řekl že Pamykon mám kloktat a otipax si mám kapat do ucha. V...
Nejnovější otázky v poradně
Kombinace léků Oxycomp a Forlax při zácpě – je možné současné užívání?
Dobrý den, Lékař mi předepsal lék oxycomp. Mohu při zácpě užívat i Forlax? Děkuji za odpověď
Dlouhotrvající fleky po štípancích od štěnic – doporučení na masti či další kroky.
Přeji klidný podvečer. Mám prosím dotaz,syn si přivezl z dovolené kousance od štenic,fleky má již cca 4 měsíce a nechtějí se tzv ztrácet,co s tím a co na to,myslím tím lék-mast-nebo návštěva kožního...
Kombinace Elicea 10 mg a přípravků Mama Mia na poprsí: Možné interakce a správné užívání.
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli můžu společně užívat elicea 10mg a tablety mama mia na poprsí. Děkují
Vitamíny a doplňky stravy vhodné pro kojící matky a těhotné ženy
Dobrý den jsem kojící matka 16 měsíčního batolete ale ted jsme zjistili ze jsem těhotná ja uzivam od vas DR Max pro kojící vitaminy co pouzivat dál aby to bylo pro obě dvě děti prospěšné . Dekuji s...
Kombinace Pragioly 25 mg a Anopyrinu: Lze užívat společně?
Můžu poprosit jestli můžu užít pragiolu 25 mg a anopyrin. Děkuji
Je Detralex volně prodejný, nebo na předpis?
Je detralex volně prodejný, nebo musím mít recept?
Nežádoucí účinky mirtazapinu: ospalost, malátnost a obtíže s denním fungováním.
dobrý den, již týden beru 15mg mirtazapinu a jsem po něm úplně celé dopoledne mimo,nefunguji a pořád spím a odpoledne malátnost,za týden mám jít do práce a nevím jak to zvládnu.prosim o radu děkuji.
