Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • papilocare a svědění

    Dotaz z 19. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobrý den, výsledky ze stěru mi vyšly jako LSIL. byl mi doporučen papilocare. brala jsem ho 8 dnů a od včerejška trpím svěděním. mám ho i tak nadále užívat? děkuji za odpověď
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    jedná-li se pouze o svědění bez výtoku, může se jednat o nežádoucí účinek terapie. Jeden z hlášených nežádoucích účinků přípravku je podráždění sliznice (četnost jeden případ na 10 000 uživatelek). V tomto případě je doporučeno po konzultaci s gynekologem snížit dávkování na jednu tubu co 3 dny. Terapii doporučuji doplnit o probiotika (GYNIMUN trio vagicare).
    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně